KONST / Litografier / Färgserigrafi 12867019

nr 1286 7019

Enrico Baj

(1924-2003), Italien

Färgserigrafi, Enrico Baj (1924-2003), Italien. Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 59x85 cm

Konditionsrapport: glaset med intorkad tejp

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:37:39

4/11 15:56:44 1      Vinnande bud
4/11 16:02:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Enrico Baj

Läs mer om Enrico Baj