KONST / Litografier / Färgserigrafi 12867019

nr 1286 7019

Enrico Baj

(1924-2003), Italien

Färgserigrafi, Enrico Baj (1924-2003), Italien. Komposition. Signerad, numrerad 131/250. Motivet: 59x85 cm

Konditionsrapport: glaset med intorkad tejp

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 4 november 2019
kl 20:37:39

4/11 15:56:44 1      Vinnande bud
4/11 16:02:23 1      Vinnande bud

Enrico Baj

Läs mer om Enrico Baj