KONST / Litografier / Färglitografier 13025355

nr 1302 5355

Färglitografier

4 st. Sven Gerdin, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 304/375. E, 22x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 19:54:14

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm