KONST / Litografier / Färglitografier 13073321

nr 1307 3321

Peter Borotinskij

(f. 1948), Sverige

Färglitografier, 2 st, Peter Borotinskij (f. 1948), Sverige. EA & HC. Signerade. Motivet: 22x27 & 27x22 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 februari 2020
kl 18:10:14

Peter Borotinskij

Läs mer om Peter Borotinskij