KONST / Litografier / Färglitografier 13115403

nr 1311 5403

Mats Norryd

(1944-1989), Sverige

Färglitografier, Mats Norryd (1944-1989), Sverige. 4 st, Signerade. Motivet: 47x73 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 mars 2020
kl 20:23:00

Mats Norryd

Läs mer om Mats Norryd