KONST / Litografier / Färglitografier 12756532

nr 1275 6532

Leopold Fare

(1926-1996), Sverige

Färglitografier, 2 st, Leopold Fare (1926-1996), Sverige. Landskap, signerade. EA-upplaga (Épreuve d’artiste), HC-upplaga (hors de commerce), 36-upplaga. Motivet: 44x54 cm

Leopold Fare, född 1926 i Stockholm, död 1996, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 21:58:15)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 20:25:14

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
10/9 00:29:34 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Leopold Fare

Läs mer om Leopold Fare