KONST / Litografier / Färglitografier 11922091

nr 1192 2091

Lennart Nyström

(f. 1944), Sverige

Färglitografier, 4 st, Lennart Nyström (f. 1944), Sverige. Signerade, daterade -75. Bladets mått: 50x72

Konditionsrapport: en med skadat glas

Lennart Nyström, svensk målare född 1944.

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 2 juli 2018
kl 18:15:43

Lennart Nyström

Läs mer om Lennart Nyström