KONST / Litografier / Färglitografier 13098308

nr 1309 8308

Leif Ahnlund

(f. 1949), Sverige

Färglitografier, 10st, Leif Ahnlund (f. 1949), Sverige. Signerade, 1992, oramade. Motivet: 60x83cm

Leif Ahnlund, svensk bildkonstnär född i Småland 1949.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 07:45:23)
Uppdatera
Visning

fredag 21/2, lördag 22/2, söndag 23/2 och måndag 24/2

Auktionen
avslutas:

måndag 24 februari kl 20:26:18

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Leif Ahnlund

Läs mer om Leif Ahnlund