KONST / Litografier / Färglitografier 12756239

nr 1275 6239

Ivar Södergren

(f. 1949), Sverige

Färglitografier, 2 st, Ivar Södergren (f. 1949), Sverige. PT, signerad. Motivet: 22x18,18x22 cm

Ivar Södergren, född 1949 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:45:09

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ivar Södergren

Läs mer om Ivar Södergren