KONST / Litografier / Färglitografier 12756239

nr 1275 6239

Ivar Södergren

(f. 1949), Sverige

Färglitografier, 2 st, Ivar Södergren (f. 1949), Sverige. PT, signerad. Motivet: 22x18,18x22 cm

Ivar Södergren, född 1949 i Göteborg, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:45:09

Ivar Södergren

Läs mer om Ivar Södergren