KONST / Litografier / Färglitografier 13534030

nr 1353 4030

Gunnar Brusewitz

(1924-2004), Sverige

Färglitografier, 2 st, Gunnar Brusewitz (1924-2004), Sverige. Signerad, 23x34cm

Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 12 oktober 2020
kl 20:59:52

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar Brusewitz

Läs mer om Gunnar Brusewitz