KONST / Litografier / Färglitografi 13058045

nr 1305 8045

Vera Nilsson

(1888-1979), Sverige

Färglitografi, Vera Nilsson (1888-1979), Sverige. Signerad, numrerad 243/360, , figur. Motivet: 57x42 cm

Vera Nilsson, svensk målare född i Jönköping 1888, död 1979.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:46:15

3/2 20:26:30 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Vera Nilsson

Läs mer om Vera Nilsson