KONST / Litografier / Färglitografi 12757218

nr 1275 7218

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, 2 st, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, 375 upplaga, 1984, stilleben. Motivet: ca 42x51 cm

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

måndag 16 september 2019
kl 18:44:46

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg