KONST / Litografier / Färglitografi 12343174

nr 1234 3174

Ulf Wahlberg

(f. 1938), Sverige

Färglitografi, Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Landskap. Signerad, numrerad 169/295. Motivet: 22x33 cm

Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:42:03

6/2 23:34:35 1      Vinnande bud

Ulf Wahlberg

Läs mer om Ulf Wahlberg