KONST / Litografier / Färglitografi 12848308

nr 1284 8308

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), Sverige. "The Antique Dealer". Signerad, numrerad 92/360. Motivet: 49x61 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:43:36

28/10 16:45:13 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder