KONST / Litografier / Färglitografi 12848308

nr 1284 8308

Ulf Greder

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Ulf Greder (f. 1949), Sverige. "The Antique Dealer". Signerad, numrerad 92/360. Motivet: 49x61 cm

Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:43:36

28/10 16:45:13 1      Vinnande bud

Ulf Greder

Läs mer om Ulf Greder