KONST / Litografier / Färglitografi 12848018

nr 1284 8018

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Skärgård. Signerad, PT. Motivet: 36x46 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:01:37

28/10 17:13:37 1      Vinnande bud

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg