KONST / Litografier / Färglitografi 12848018

nr 1284 8018

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. Skärgård. Signerad, PT. Motivet: 36x46 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 19:01:37

28/10 17:13:37 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg