KONST / Litografier / Färglitografi 12847046

nr 1284 7046

Sven Lidberg

(1929-2009), Sverige

Färglitografi, Sven Lidberg (1929-2009), Sverige. HC-upplaga, löst blad, signerad, bladets mått: 50x41 cm

Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:38:37

Sven Lidberg

Läs mer om Sven Lidberg