KONST / Litografier / Färglitografi 12453653

nr 1245 3653

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Spanien. Signerad, numrerad 250/250. Motivet: 44x49 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:05:33

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson