KONST / Litografier / Färglitografi 12455357

nr 1245 5357

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad Sven Erixson i tryckplåt, ej numrerad. Motivet: 72x61 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

200 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:50:22

28/3 11:27:45 1      150 kr
31/3 14:24:06 2      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson