KONST / Litografier / Färglitografi 12779376

nr 1277 9376

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 37/260, dansande kvinnor. Motivet: 57x50 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 30 september 2019
kl 19:40:48

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson