KONST / Litografier / Färglitografi 12453353

nr 1245 3353

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 101/350. Motivet: 47x68

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 20:48:24

26/3 12:30:43 1      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson