KONST / Litografier / Färglitografi 12846521

nr 1284 6521

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 305/350. Motivet: 63x47cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:09:33

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson