KONST / Litografier / Färglitografi 12453457

nr 1245 3457

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, daterad 48. Motivet: 64x43

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:32:38

1/4 18:12:10 1      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson