KONST / Litografier / Färglitografi 13038046

nr 1303 8046

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Kvinnor. Signerad, ej numrerad. Motivet: 50x31 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 27 januari 2020
kl 18:15:26

21/1 17:19:57 1      300 kr
27/1 17:43:03 2      Vinnande bud

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson