KONST / Litografier / Färglitografi 13038141

nr 1303 8141

Suzanne Nessim

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Suzanne Nessim (f. 1944), Sverige. Hund. Signerad. Motivet: 35x28cm

Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 27 januari 2020
kl 19:04:27

25/1 16:03:32 1      100 kr
27/1 18:48:00 2      Vinnande bud

Suzanne Nessim

Läs mer om Suzanne Nessim
Friedensreich Hundertwasser