KONST / Litografier / Färglitografi 12894457

nr 1289 4457

Färglitografi

3 st, Stockholmsmotiv. Ej signerad. Motivet: 18x29cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 november 2019
kl 20:41:24