KONST / Litografier / Färglitografi 12757373

nr 1275 7373

Stig Fyring

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Signerad, 32x43cm

Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 400 kr (per 22:33:53)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:18:35

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
14/9 08:37:01 1      350 kr
14/9 13:12:02 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Fyring

Läs mer om Stig Fyring