KONST / Litografier / Färglitografi 12757373

nr 1275 7373

Stig Fyring

(1934-2015), Sverige

Färglitografi, Stig Fyring (1934-2015), Sverige. Signerad, 32x43cm

Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 16 september 2019
kl 19:18:35

14/9 08:37:01 1      350 kr
14/9 13:12:02 2      Vinnande bud

Stig Fyring

Läs mer om Stig Fyring