KONST / Litografier / Färglitografi 13027004

nr 1302 7004

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografi, Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Stockholms Stadshus. Signerad, numrerad 5/100. Motivet: 44x59cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:59:55

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas