KONST / Litografier / Färglitografi 12757328

nr 1275 7328

Stephen Clark

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Stephen Clark (f. 1953), Sverige. Venedig. Signerad, numrerad 146/360. Motivet: 70x50 cm

Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.

Utrop:

300 kr - 600 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 22:06:51)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 19:13:30

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stephen Clark

Läs mer om Stephen Clark