KONST / Litografier / Färglitografi 12767328

nr 1276 7328

Stephen Clark

(f. 1953), Sverige

Färglitografi, Stephen Clark (f. 1953), Sverige. Venedig. Signerad, numrerad 146/360. Motivet: 70x50 cm

Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 23 september 2019
kl 19:20:22

Stephen Clark

Läs mer om Stephen Clark