KONST / Litografier / Färglitografi 13568432

nr 1356 8432

Färglitografi

3 st, Signerad, 34x20-40x30cm. Signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 26 oktober 2020
kl 20:31:05