KONST / Litografier / Färglitografi 10258035

nr 1025 8035

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), 287/360, Waxholmsbåt, signerad, motivet: 47x32

Utrop:

1.000 kr

Såld:

9.800 kr

måndag 14 mars 2016
kl 18:32:54

  • Tema
  • 14 mar

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson