KONST / Litografier / Färglitografi 12347164

nr 1234 7164

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Vårvinter, Kallskär. Signerad, numrerad 139/360. Motivet: 27x47 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:01:50

9/2 11:31:04 1      Vinnande bud
11/2 17:57:38 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson