KONST / Litografier / Färglitografi 12665105

nr 1266 5105

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 287/310. Motivet: 18x30 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 juli 2019
kl 20:15:03

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson