KONST / Litografier / Färglitografi 12767164

nr 1276 7164

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 264/310. Motivet: 19x130 cm

måndag 23 september 2019
kl 18:00:46

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson