KONST / Litografier / Färglitografi 12757163

nr 1275 7163

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, numrerad 204/275, båt. Signerad. Motivet: 22x33 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:29:08

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson