KONST / Litografier / Färglitografi 12767162

nr 1276 7162

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Sverige. PT, Skärgård. Signerad. Motivet: 33x27 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:59:27

17/9 20:37:02 1      Vinnande bud
23/9 18:28:08 1      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson