KONST / Litografier / Färglitografi 13058282

nr 1305 8282

Roland Jonsson

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Roland Jonsson (f. 1958), Sverige. Småspov. Signerad, numrerad 300/310. Motivet: 40x50 cm

Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:39:35

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Roland Jonsson

Läs mer om Roland Jonsson