KONST / Litografier / Färglitografi 13058282

nr 1305 8282

Roland Jonsson

(f. 1958), Sverige

Färglitografi, Roland Jonsson (f. 1958), Sverige. Småspov. Signerad, numrerad 300/310. Motivet: 40x50 cm

Roland Jonsson, svensk bildkonstnär född 1958 i Almunge, Uppsala.

Utrop:

700 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:39:35

Roland Jonsson

Läs mer om Roland Jonsson