KONST / Litografier / Färglitografi 12752082

nr 1275 2082

Reinhold Ljunggren

(1920-2006), Sverige

Färglitografi, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Trosaån, vinter. Signerad, numrerad 3/300. Motivet: 29x40

Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 250 kr (per 22:45:06)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:41:11

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Reinhold Ljunggren

Läs mer om Reinhold Ljunggren