KONST / Litografier / Färglitografi 12847164

nr 1284 7164

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Vaser, PT. Signerad, -87. Motivet: 36x48 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:15:07

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz