KONST / Litografier / Färglitografi 12847164

nr 1284 7164

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Vaser, PT. Signerad, -87. Motivet: 36x48 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:15:07

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz