KONST / Litografier / Färglitografi 12769332

nr 1276 9332

Philip von Schantz

(1928-1998), Sverige

Färglitografi, Philip von Schantz (1928-1998), Sverige. Skål & vas, numrerad 1/125. Signerad, daterad -87. Motivet: 64x49 cm

Konditionsrapport: skadad ram

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.200 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:49:25

Philip von Schantz

Läs mer om Philip von Schantz