KONST / Litografier / Färglitografi 12848190

nr 1284 8190

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad. PT, Kvinnor. Motivet: 60x39 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:05:26

26/10 22:51:41 1      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl