KONST / Litografier / Färglitografi 13058342

nr 1305 8342

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, EA-upplaga, oramad. Motivet: 42x59cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:07:15

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl