KONST / Litografier / Färglitografi 13058342

nr 1305 8342

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Signerad, EA-upplaga, oramad. Motivet: 42x59cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 februari 2020
kl 20:07:15

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl