KONST / Litografier / Färglitografi 12848176

nr 1284 8176

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad 81. Motivet: 16x16 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:33:03

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl