KONST / Litografier / Färglitografi 12848176

nr 1284 8176

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. EA-upplaga (Épreuve d’artiste). Signerad, daterad 81. Motivet: 16x16 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:33:03

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl