KONST / Litografier / Färglitografi 12848139

nr 1284 8139

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Färglitografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Drömhästen, daterad - 72, Signerad, numrerad 18/75. Motivet: 50x62 cm

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 20:46:36

26/10 13:09:01 1      300 kr
28/10 18:13:53 2      Vinnande bud

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl