KONST / Litografier / Färglitografi 12343308

nr 1234 3308

Per Julius

(f. 1951), Sverige

Färglitografi, Per Julius (f. 1951), Sverige. Vinter. Signerad, numrerad 38/360. Motivet: 26x40 cm

Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 20:35:42

11/2 18:50:36 1      Vinnande bud
11/2 20:04:52 1      Vinnande bud

Per Julius

Läs mer om Per Julius