KONST / Litografier / Färglitografi 12343308
nr 1234 3308
Per Julius
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Vinter. Signerad, numrerad 38/360. Motivet: 26x40 cm
Per Julius, född 1951 i Örnsköldsvik, svensk målare, grafiker och illustratör.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 februari 2019
kl 20:35:42
11/2 18:50:36
11/2 20:04:52
Per Julius
Läs mer om Per Julius