KONST / Litografier / Färglitografi 12455120

nr 1245 5120

Otte Sköld

(1894-1958), Sverige

Färglitografi, Otte Sköld (1894-1958), Sverige. Ångbåt. Signerad, bladets mått: 65x84 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 april 2019
kl 18:36:45

30/3 10:39:29 1      Vinnande bud

Otte Sköld

Läs mer om Otte Sköld