KONST / Litografier / Färglitografi 12868380

nr 1286 8380

Oskar Bergman

(1879-1963), Sverige

Färglitografi, Oskar Bergman (1879-1963), Sverige. Signerad, numrerad 48/110, , bakgård. Motivet: 48x68 cm

Oskar Bergman, född 1879 i Stockholm, död 1963, svensk målare och etsare.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:27:38

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Oskar Bergman

Läs mer om Oskar Bergman