KONST / Litografier / Färglitografi 12757351

nr 1275 7351

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, numrerad 120/150, bladets mått: 73x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:04:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd