KONST / Litografier / Färglitografi 12757351

nr 1275 7351

Oscar Reutersvärd

(1915-2002), Sverige

Färglitografi, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, numrerad 120/150, bladets mått: 73x55 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:04:47

Oscar Reutersvärd

Läs mer om Oscar Reutersvärd