KONST / Litografier / Färglitografi 12848319

nr 1284 8319

Örjan Wikström

(f. 1948), Sverige

Färglitografi, 2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerad. Motivet: 22x16,24x31 cm

Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:40:25

Örjan Wikström

Läs mer om Örjan Wikström