KONST / Litografier / Färglitografi 12848319

nr 1284 8319

Örjan Wikström

(f. 1948), Sverige

Färglitografi, 2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerad. Motivet: 22x16,24x31 cm

Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 28 oktober 2019
kl 18:40:25

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Örjan Wikström

Läs mer om Örjan Wikström