KONST / Litografier / Färglitografi 14372087

nr 1437 2087

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Signerad, numrerad 63/100. Färglitografi, bildmått: 90x123, yttermått inklusive ram: 104x141 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 13 december 2021
kl 18:51:30

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks