KONST / Litografier / Färglitografi 12757362

nr 1275 7362

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Signerad, numrerad 4/50. Motivet: 63x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:33:04

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks