KONST / Litografier / Färglitografi 12757362

nr 1275 7362

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Signerad, numrerad 4/50. Motivet: 63x47 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 september 2019
kl 20:33:04

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks