KONST / Litografier / Färglitografi 12757361

nr 1275 7361

Olle Kåks

(1941-2003), Sverige

Färglitografi, Olle Kåks (1941-2003), Sverige. Signerad, daterad 82,41/80. Motivet: 69x49 cm

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 22:16:41)
Uppdatera
Visning

fredag 13/9, lördag 14/9, söndag 15/9 och måndag 16/9

Auktionen
avslutas:

måndag 16 september kl 18:58:44

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/9 20:35:03 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Olle Kåks

Läs mer om Olle Kåks